Flip book element

Eravital® Siyah Sarımsak Püresi – 200 gr.

Eravital® Siyah Sarımsak Püresini ekmeğinize sürebileceğiniz gibi, kaşık kaşık da tüketebilirsiniz. Tadına bayılacaksınız.

Devamını oku

Eravital® Soyulmuş Siyah Sarımsak – 125 gr.

Eravital® Siyah Sarımsak artık bu muhteşem tadı doya doya yiyebilmeniz için 125 gr.lık ambalajında sizlere sunuluyor. Siyah sarımsağınız hiç bitmesin isteyeceksiniz. Üstelik artık yemesi daha kolay.

Devamını oku

Eravital® Siyah Sarımsak – 200 gr.

Eravital® Siyah Sarımsak artık bu muhteşem tadı doya doya yiyebilmeniz için 200 gr.lık doypack ambalajında sizlere sunuluyor. Siyah sarımsağınız hiç bitmesi isteyeceksiniz.

Devamını oku

Eravital® Siyah Sarımsak – 100 gr.

Eravital® Siyah Sarımsak artık bu muhteşem tadı deneyebilmeniz için 50 gr.lık doypack ambalajında sizlere sunuluyor. Bu deneyimden sonra siyah sarımsak lezzetli sofralarınızın vazgeçilmesi olacak.
– ÜCRETSİZ KARGO –

Devamını oku

Eravital® Siyah Sarımsak (4+1) – 325 gr.

Eravital Siyah Sarımsak

Özenle seçilmiş sarımsakların 90 gün fermente edilmesi sonucunda ortaya çıkan bu mucizevi ürün tüm dünyada “Süper Besin” olarak tanınmaktadır. Bu lezzete ve faydalarına artık siz de Eravital ile ulaşabilirsiniz.

– ÜCRETSİZ KARGO –
4 ADET ALANA 1 ADET BEDAVA

Devamını oku

Eravital® Sarımsak Tozu – 135 gr.

Eravital Sarımsak Tozu

Beyaz sarımsağın kurutulup hiç bir katkı maddesi kullanılmadan öğütülmesi sonucu elde edilen sarımsak tozunu yemeklerde kullanabileceğiniz gibi, sağlık kürlerinizde de güvenle kullanabilirsiniz.

Devamını oku

Eravital Siyah Sarımsak – 65 gr.

Özenle seçilmiş sarımsakların 90 gün fermente edilmesi sonucunda ortaya çıkan bu mucizevi ürün tüm dünyada “Süper Besin” olarak tanınmaktadır.
– ÜCRETSİZ KARGO –

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.